Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 "Warco" Igra u kojoj imate kameru umjesto puške

Go down 
Autor/icaPoruka
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 45
Datum registracije : 04.03.2009

"Warco" Igra u kojoj imate kameru umjesto puške Empty
PostajNaslov: "Warco" Igra u kojoj imate kameru umjesto puške   "Warco" Igra u kojoj imate kameru umjesto puške I_icon_minitime25.09.11 10:23

"Warco" Igra u kojoj imate kameru umjesto puške 44974

Radnja prati lik dopisnice Jesse DeMarco, a odrađujući razne zadatke, igrači će moći vidjeti kako izgleda izvještavanje iz ratom zahvaćenog područja.

Warco je igra koja ima sve elemente prave pucačine. Meci lete posvuda, adrenalin je prisutan, glavni lik treba sačuvati živu glavu, međutim nešto se razlikuje. Iako je riječ o igri FP žanra, dakle igra se iz prvog lica, nije 'shooter'. Glavni lik umjesto oružja na ramenu ima – novinarsku kameru.
Australska kuća Defiant Development radi na igri Warco u kojoj je glavni lik ratni reporter. U realizaciji ideje su pomogli novinari i filmaši, a čak je i sama ideja došla od Tony Maniatyja, australskog novinara koji se javljao iz ugroženih područja, poput Istočnog Timora i bivših sovjetskih zemalja.
Radnja prati lik dopisnice Jesse DeMarco, a odrađujući razne zadatke, igrači će moći vidjeti kako izgleda izvještavanje iz ratom zahvaćenog područja. Novinarski zadaci će ih stavljati u opasne situacije u kojima će morati snimati vojne sukobe, a od snimljenog materijala će kasnije uređivati priloge. Međutim, proizvođači tvrde da je bit igre – izbor.
Situacije u igri su rađene po uzoru na prava novinarska iskustva iz nedavnih nemira na Bliskom Istoku, te na sjeveru Afrike, a namjera je bila omogućiti da svaki igrač može izdvojiti elemente koji su bitni za priču koju on želi ispričati. Nakon što se urede prilozi, moguće ih je objaviti i na internetu, te usporediti s pričama drugih igrača.
Warco, što je inače kratica od 'war correspondent', predstavlja sasvim nov koncept igre, pa i žanra, ali pitanje je kakav će tržišni uspjeh imati igra u kojoj pucaju svi osim igrača.



Dnevno.hr

--------------

Baš fora izgleda, super grafika. Ja volim takve igre i nikada ne stignem nikoga upucati uvijek moji komandosi pored mene sve očiste, a ja se držim odozada, hhhhhhhh ovo je super za mene oni pucaju ja snimam.

Koja igra looool
[Vrh] Go down
 
"Warco" Igra u kojoj imate kameru umjesto puške
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Trebaju li novinari spustiti kameru i pomoći ljudima u nevolji?
» Žene mrze svoje fotografije, ali se rado smiju u kameru
» Ubio unuka hicem iz lovačke puške
» Kemal Bečić usmrtio rođaka hicima iz automatske puške
» Iz puške ubio jednu i teško ranio drugu osobu

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Tehnologija :: Informatička tehnologija :: Video igre-
Forum(o)Bir: