Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Sam svoj majstor - hobby club

Go down 
5 posters
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Sam svoj majstor - hobby club - Page 2 Empty
PostajNaslov: Sam svoj majstor - hobby club   Sam svoj majstor - hobby club - Page 2 I_icon_minitime31.01.09 12:08

First topic message reminder :

Imate li neki omiljeni hobi, neke stvari koje volite sami izrađivati,
s kojim alatom se najradije služite, želite li nam nešto savjetovati ili preporučiti?
Ja recimo imam neka loša iskustva s alatima kupljenim u jednom trgovačkom centru, praktički mi dođe da svaki alat tamo isprobam
jer mi se često znalo desiti da mi prodaju neispravne stvari.
Susjed mi radi u tom xy centru, pa mi je ispričao kako često uz
naređenje nadređenih vraćene neispravne artikle vraćaju nazad na
police, bez da ih šalju u servis, grozno.

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija

Autor/icaPoruka
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Sam svoj majstor - hobby club - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Sam svoj majstor - hobby club   Sam svoj majstor - hobby club - Page 2 I_icon_minitime18.03.09 13:05

ana je napisao/la:
ups..ja nisam vidjela da je to u muškom kutu,još se čudim pa jel nisam odgovorila već na pitanje o hobyu..sorry.... Smile
Nemaš se što ispričavati, odgovaraj gdje hočeš! :;):

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Gost
Gost




Sam svoj majstor - hobby club - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Sam svoj majstor - hobby club   Sam svoj majstor - hobby club - Page 2 I_icon_minitime18.03.09 13:05

Sam svoj majstor - hobby club - Page 2 Hahaj
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Sam svoj majstor - hobby club - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Sam svoj majstor - hobby club   Sam svoj majstor - hobby club - Page 2 I_icon_minitime18.03.09 13:12

Što se ti smiješ, hočeš po guzi malo? spank

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Gost
Gost




Sam svoj majstor - hobby club - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Sam svoj majstor - hobby club   Sam svoj majstor - hobby club - Page 2 I_icon_minitime18.03.09 13:13

Goran je napisao/la:
Teo je napisao/la:
Zašto je ova tema u muškom kutu kas se i žene mogu svrstati pod ovu temu. Meni bi to više pristajalo pod HOBI
Zato što je moderatori nisu premjestili, a ja ne želim sve obavljati u ovom preduzeču! tease looool

Ovom se smijem... Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Sam svoj majstor - hobby club - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Sam svoj majstor - hobby club   Sam svoj majstor - hobby club - Page 2 I_icon_minitime18.03.09 13:14

Goran je napisao/la:
Teo je napisao/la:
Zašto je ova tema u muškom kutu kas se i žene mogu svrstati pod ovu temu. Meni bi to više pristajalo pod HOBI
Zato što je moderatori nisu premjestili, a ja ne želim sve obavljati u ovom preduzeču! tease looool
Ti si otvorio ovu temu pa uradi sam tease :lick:


Zadnja promjena: Teo; 18.03.09 13:18; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Sam svoj majstor - hobby club - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Sam svoj majstor - hobby club   Sam svoj majstor - hobby club - Page 2 I_icon_minitime18.03.09 13:17

Šalim se, jesam već! :;):

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Gost
Gost




Sam svoj majstor - hobby club - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Sam svoj majstor - hobby club   Sam svoj majstor - hobby club - Page 2 I_icon_minitime18.03.09 13:18

Tako Teo samo oštro s gazdom... cerekalo:
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Sam svoj majstor - hobby club - Page 2 Empty
PostajNaslov: STARI PREDMETI U NOVOJ FUNKCIJI   Sam svoj majstor - hobby club - Page 2 I_icon_minitime12.06.10 19:49

Pregledajte podrume, prošećite sajmom starina na Britanskom trgu i sigurni smo da ćete naći veoma zanimljive predmete koje možete uporabiti kao ukrasne posude za vaše proljetne sadnice. Neke predmete uporabite odmah, a neke malo očistite, obojite i vratite im stari sjaj. U svakom slučaju imat ćete originalne dekoracije u vašem stanu ili dvorištu.

Sam svoj majstor - hobby club - Page 2 Uradi1v_br7

1. CVJETNI ARANŽMAN U STAROJ KOŠARI: sigurno u spremištu ili podrumu čuvate razne oblike starih košara ili košarica koje možete uporabiti kao posude za vaše biljke. Ako ih namjeravate držati na otvorenom, premažite ih nekom lazurnom ili fasadex bojom da ih zaštitite od vremenskih prilika pa ćete ih moći godinama upotrebljavati.

Sam svoj majstor - hobby club - Page 2 Uradi2v_br7

2. STARI ČAJNIK: porculanski čajnik iz bakina vremena dobio je sasvim novu funkciju. Poslužio nam je za aranžman od umjetnog cvijeća koji smo sami izradili. Sav potreban materijal za njegovu izradu pronašli smo u Chemacu. Za one koji nisu vični slaganju aranžmana u ponudi je i komplet koji sadrži sve dijelove za izradu ovakve dekoracije.

Sam svoj majstor - hobby club - Page 2 Uradi3v_br7

3. RUŽICE U NEOBIČNOJ TEGLI: malo više truda nam je trebalo za uređenje ove stare česme koja je bila u jako lošem stanju. Kao prvo, očistili smo je od hrđe i stare boje pa je nakon toga premazali antikorozivnim sredstvom. Na kraju smo ju cijelu premazali bojom koja daje izgled starog željeza, a može se pronaći u malo boljim prodavaonicama boja i lakova. Još smo dodali dekoraciju decoupage tehnikom sa salvetama i malo pozlate, posadili ruže i naše dvorište je oživjelo. Osim ruža, u ovako pripremljenu posudu možete zasaditi bilo koju jednogodišnju biljku.

Sam svoj majstor - hobby club - Page 2 Uradi4v_br7

4. VINTAGE POSUDA I HORTENZIJE: veoma stara posuda u kojoj se čuvao kakao sama po sebi je dekorativna, no kada je i stavimo u funkciju tek tada će sva njena ljepota doći do izražaja. Kao prvo, potrebno ju je urediti. Oprali smo ju i namazali samo lanenim uljem (nikako lakom jer su slike na njoj veoma osjetljive i mogu se lako oštetiti). Ovako uređena može poslužiti kao ukrasna posuda za bilo koju sadnicu ili čak i za vazu s rezanim cvijećem.

Sam svoj majstor - hobby club - Page 2 Uradi5v_br7


5. CRVENO-BIJELO: za ove lijepe mini ruže odabrali smo dvije bijele keramičke posude koje smo pronašli na sajmu starina. Osim na prozoru, mogu nam poslužiti i kao stolna dekoracija.

Izvor

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
svilena
Zagrijao tipkovnicu
svilena


Female
Gemini Goat
Broj postova : 947
Godine : 56
Datum registracije : 05.08.2010

Sam svoj majstor - hobby club - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Sam svoj majstor - hobby club   Sam svoj majstor - hobby club - Page 2 I_icon_minitime07.08.10 12:07

..ja sam si sama izradila zidni sat.. u svom stilu, slikarska paleta.. :;):

Sam svoj majstor - hobby club - Page 2 Satpaleta
[Vrh] Go down
http://mojainternetgalerija.blog.hr/
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 45
Datum registracije : 04.03.2009

Sam svoj majstor - hobby club - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Sam svoj majstor - hobby club   Sam svoj majstor - hobby club - Page 2 I_icon_minitime07.08.10 14:09

Kako dobra ideja. respect
[Vrh] Go down
mobile
VIP član
mobile


Male
Virgo Horse
Broj postova : 17288
Godine : 33
Datum registracije : 23.04.2011

Sam svoj majstor - hobby club - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Sam svoj majstor - hobby club   Sam svoj majstor - hobby club - Page 2 I_icon_minitime20.12.11 10:16

Tange su uski komad tkanine, poznate i kao G-uzica. Omotava se okolo nogu, prolazi kroz guzove, spaja se na kukovima i ima mali komad tkanine koji pokriva genitalije. Tange su postale popularne ranih devedesetih. Nose ih žene, a i muškarci. Da biste izradili sami svoje tange slijedite ove savjete.

Koristite tkaninu, kratke hlače ili neku ljetnu odjeću kao materijal za vaše tange.

Izrežite dio odjeće koji Vam pristaje okolo struka.

Učvrstite taj dio odjeće na struku pribadačom ili malim šavom tako da Vam tkanina ne klizi niz bokove.

Skupite materijal s leđa i potegnite ga naprijed tako da Vam prolazi kroz noge.

Laganim šavom spojite tkaninu na prednjem djelu stidnog područja.

Odrežite nogavice sa odjeće koristeći učvršćeni prednji dio kao vodič. Materijal morate odrezati visoko na kukovima. Tako da kad natrag navučete materijal da Vam prolazi kroz guzove.

Podrežite i dotjerajte materijal u prednjem djelu u obliku slova V. Prilikom toga pazite da ostavite mjesta za genitalije.

Porubite tange uzduž i popreko sa unutarnje strane. Uzicu koja prolazi kroz guzove možete prilagoditi da Vam bude ugodno. Možete zarolati uzicu prije nego je čvrsto zašijete u prednjem djelu tangi.

I tange za kućnu upotrebu su gotove.
[Vrh] Go down
mobile
VIP član
mobile


Male
Virgo Horse
Broj postova : 17288
Godine : 33
Datum registracije : 23.04.2011

Sam svoj majstor - hobby club - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Sam svoj majstor - hobby club   Sam svoj majstor - hobby club - Page 2 I_icon_minitime20.12.11 10:17

Ako imate bradavice ili područja tvrđe kože pogotovo na nogama, tada najbolji način tretiranja je postepeno i kroz duži vremenski period.

Koristite pluteni kamen (plovučac) i trljajte na mjestu gdje je koža tvrđa ili imate bradavicu.

Pluteni kamen će stvoriti lagano trenje koje će nakon dužeg korištenja omekšati kožu i odstraniti bradavice.
[Vrh] Go down
mobile
VIP član
mobile


Male
Virgo Horse
Broj postova : 17288
Godine : 33
Datum registracije : 23.04.2011

Sam svoj majstor - hobby club - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Sam svoj majstor - hobby club   Sam svoj majstor - hobby club - Page 2 I_icon_minitime20.12.11 10:18

Božićni blagdani znaju biti prekrasno vrijeme za obitelj, zajedništvo i dobre volje, no duh Božića se često izgubi u žurbi kupovanja poklona i odlaska na zabave. Sa lakoćom možete naučiti svoju djecu pravo značenje Božića...

Razgovarajte o prijeklu Božića. Ono što ćete reći svojoj djeci ovisi o vašim vjerskim navikama i duhovnoj prošlosti.

Pronađite slikovnice ili knjige sa Božićnim pričama prema uzrastu vaše djece i poklonite im.

Odvedite svoju obitelj u crkvu na nedjeljnu misu ili što god pokreće vaše osobno duhovno stajalište.

Pokušajte svojoj djeci pojednostaviti značenje Božića. Sastanite se sa ostatkom vaše obitelji i predložite da vam pomognu postići cilj i usput imati nezaboravi Božić za sve.

Ohrabrite svoju djecu da gledaju Božić dublje od samo dobivanja poklona. Neka odaberu igračku koje će pokloniti siromašnoj djeci i onima kojima je to potrebno.

Postavite limit na potrošnju u obitelji i naglasite da se svi moraju držati toga kao primjer djeci. Tako ćete i vi i djeca uštedjeti, a i djeca će naučiti da poklon od srca nema cijenu.

Pomognite djeci napraviti poklone i čestitke za ostatak obitelji i prijatelje rađe nego da kupujete iste.

Nemojte poticati gledanje tv programa jer često televizija nudi malo od od onog pravog Božićnog duha, stoga pomno odaberite što će obitelj gledati na tv-u.

Potencirajte i naglašavajte riječ obitelj, tradicija i zajedništvo. Tako ćete svojoj djeci stvoriti kasnije lijepa sjećanja koje će ona tradicionalno prenositi na slijedeće
[Vrh] Go down
Sponsored content





Sam svoj majstor - hobby club - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Sam svoj majstor - hobby club   Sam svoj majstor - hobby club - Page 2 I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Sam svoj majstor - hobby club
[Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Sama svoj majstor :)
» Manikura: Budite sam svoj majstor uz odgovarajuću opremu
» Hobby abeceda s pojmovima koje morate znati!
» Potreban majstor za alu i pvc stolariju
» Traži se Majstor za Gradjevinu za rad u Njemačkoj

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Lifestyle :: Hobi, zabava, uradi sam-
Forum(o)Bir: