Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Navratilova: Ne otpisujte sestre Williams

Go down 
Autor/icaPoruka
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 173
Datum registracije : 21.01.2009

Navratilova: Ne otpisujte sestre Williams Empty
PostajNaslov: Navratilova: Ne otpisujte sestre Williams   Navratilova: Ne otpisujte sestre Williams I_icon_minitime01.07.11 10:31

Martina Navratilova, legenda svjetskog tenisa, smatra da Serena i Venus Williams još uvijek predstavljaju snagu na koju treba računati u ženskom tenisu, iako su obje rano izletjele iz žrijeba u Wimbledonu.


Serena Williams, koja je prošle godine osvojila Wimbledon, oprostila se od ovogodišnjeg takmičenja u osmini finala nakon poraza od Francuskinje Marion Bartoli. U istoj fazi takmičenja bugarska teniserka Cvetana Pironkova izbacila je Venus, stariju sestru Williams.

Martina Navratilova, koja je u Wimbledonu osvojila devet naslova u pojedinačnoj konkurenciji, smatra da sestre uopće nisu podbacile, s obzirom na okolnosti. Naime, Serena zbog različitih zdravstvenih problema nije igrala gotovo godinu dana, a Venus je propustila pet mjeseci zbog povrede kuka.

"Ukoliko obje ostanu zdrave, uvjerena sam da će već na US Openu sestre Williams biti snaga na koju treba računati. Za Serenu je nevjerovatno da se uopće i pojavila u konkurenciji", kazala je Navratilova.

Češka Amerikanka smatra da obje sestre, koje su kombinovano uzele devet pojedinačnih naslova u Wimbledonu u zadnjih 11 godina, a pogotovo Serena, imaju još nešto za reći na teniskoj sceni...

"Serena ima 29 godina i sigurno je ne bih otpisala. Vratit će se ona i bit će ponovo u odličnoj formi. I na ovom turniru je igrala već izvrsno, s obzirom na okolnosti. Venus je dvije godine starija, nakon tridesete ide sve teže i teže. Ja to najbolje znam. No, mislim da su obje sestre, uzevši u obzir koliko su malo igrale, pokazale da su i dalje moćne", zaključila je Navratilova.



(Totalsport)

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Navratilova: Ne otpisujte sestre Williams Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
 
Navratilova: Ne otpisujte sestre Williams
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Serena Williams: Đoković i Nadal su mlakonje!
» Sestre podijelile muža
» Sestre Ecclestone žestoko se posvađale
» Seksualni odnos brata i sestre više se neće kažnjavati?!
» Upitan nastup Serene Williams na US Openu

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Sport, automobilizam i navijači :: Sport :: Tenis-
Forum(o)Bir: