Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Ćiro Blažević ima rak kože i čeka operaciju

Go down 
2 posters
Autor/icaPoruka
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 173
Datum registracije : 21.01.2009

Ćiro Blažević ima rak kože i čeka operaciju Empty
PostajNaslov: Ćiro Blažević ima rak kože i čeka operaciju   Ćiro Blažević ima rak kože i čeka operaciju I_icon_minitime18.05.11 11:07

Ćiro Blažević ima rak kože i čeka operaciju 110518007

Treneru svih trenera, kako se voli nazvati, bivšem selektoru reprezentacije Bosne i Hercegovine Miroslavu Ćiri Blaževiću nedavno je dijagnosticiran rak kože na leđima pa će 23. maja morati biti operisan u KBC Sestre milosrdnice u Zagrebu.

Miroslav Ćiro Blažević
"Jako mi je teško i nerado govorim o tome. Vjerujte, u takvom sam stanju da se o svojoj bolesti prvih dana nisam povjerio niti vlastitoj porodici. Naravno da mi nije svejedno, da patim i svašta mi prolazi kroz glavu, ali niti u jednom trenutku nisam izgubio vjeru u ozdravljenje. Znam da sam u rukama vrhunske doktorice i uvjeren sam da ću dobiti i tu bitku", rekao je Ćiro za 24sata.hr.

Ćiri ovo nije prvi susret sa opakom bolesti. U septembru 2004. godine operisao je tumor na prostati u Innsbrucku. Tada se s njim došao pozdraviti Alen Bokšić, koji mu je poklonio skupocjeni sat, a Ćiro mu je rekao "da će ga nositi još 20 godina".

Ćiro se iz Innsbrucka vratio kao zdrav čovjek, a odmah je nastavio raditi trenerski posao na klupi Varteksa. Bolest ga neće spriječiti ni sada, jer će narednog mjeseca na klupi Kineza voditi odlučujuće kvalifikacijske utakmice protiv Omana.

(Sarajevo-x.com)

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Ćiro Blažević ima rak kože i čeka operaciju Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
mobile
VIP član
mobile


Male
Virgo Horse
Broj postova : 17288
Godine : 33
Datum registracije : 23.04.2011

Ćiro Blažević ima rak kože i čeka operaciju Empty
PostajNaslov: Re: Ćiro Blažević ima rak kože i čeka operaciju   Ćiro Blažević ima rak kože i čeka operaciju I_icon_minitime26.05.11 20:58

super
[Vrh] Go down
 
Ćiro Blažević ima rak kože i čeka operaciju
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Ćiro Blažević: "Igrat ćemo za raju i za našu BiH!"
» Čišćenje nameštaja od kože i eko kože
» Keruša Mila u teškom stanju pred operaciju
» Ćiro Gašparac
» Ćiro ekskluzivno uoči Portugala: 'Je... ćemo im mater!'

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Društvo i zabava :: Estrada-
Forum(o)Bir: