Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Što Najviše Cijenimo?

Go down 
+6
LuckyM5
Nenad
slavena
mobile
Dijamantni 13
lekter
10 posters
Autor/icaPoruka
lekter
Početnik
Početnik



Broj postova : 28
Datum registracije : 09.08.2010

Što Najviše Cijenimo? Empty
PostajNaslov: Što Najviše Cijenimo?   Što Najviše Cijenimo? I_icon_minitime09.05.11 12:14

Gdje god da se pojavi Đorđe Balašević, dvorane su uvijek dupkom pune. "Poneki mornar ostane bez lađe ali bez mora to je izuzetan peh", i ono o cirkusu kad se ne zna tko je domaćin a tko gost; nema šta - genijalni su tekstovi.

"Nisu krivci primitivci što su pokupili mast
Korov nikne digod stigne ma svaka njima čast
Nisu krivci depresivci lude i psihopate
Što su rušili pa sada nama nude lopate
Krivi smo mi što smo ih pustili
Krivi smo mi što smo ćutali
Krivi smo mi što smo se sklanjali".


Zaista se pitam što zuji u glavama masa dok se njišu u ritmu ovih stihova.

U prvoj deceniji Novog milenijuma, kritični dio populacije jedinog nastanjenog planeta u Sunčevom sistemu prima informacije u toliko sitnim zalogajima da se mogu progutati bez ikakve potrebe za razmišljanjem, čak ni samo za trenutak. Ta velika grupacija pokazuje tendenciju jedinstvenog reagiranja prema događanjima u bližoj i daljoj okolici: uspavanost. Njene pripadnike uopće nije briga što su im svi dojučerašnji snovi uništeni. Oni su u cjelini zadovoljni s novim kriminalnim sadržajem realnog svijeta kojeg se u stanju apsolutnog mirovanja svakodnevno po 24 sata na sebi svojstven način trude ne primjetiti.

"Vjerujem cijenjeni sude da svakom sudiš pošteno, ćud je ćud a sud je sud, vlast je vlast i ja to poštujem, red je red i sve ja to poštujem, al ne lomite mi bagrenje okanite se njih jer sve ću da vas polomim".

Zatvorili su se u gnjecavu unutrašnjost jajeta s plavom ljuskom. Jedne neodređene daleke budućnosti, jajetova civilizacijska sadržina koju će do tog dana od grabežljivaca štititi policija i vojska, izrast će u nešto predivno. No za sada, odnosno do tada, bez ikakve uvrede - pod tim ne mislim ništa loše, ovce žive u poricanju, što i je osnova toga što ih čini ovcama.

Zarobiti život je zločin nezamislivih razmjera. Pa ipak, uprkos svemu, ova kriminalna politika je temelj svih današnjih politika širom plavog globusa.

Povodom fascinantnog članka 'Koje su nam najvrijednije stvari u životu', u lijevom dijelu stranice Crom Alternativnih Vijesti je postavljena anketa na tri različita jezika. Internauti se pozivaju izraziti svoj stav.
[Vrh] Go down
http://cromalternativemoney.org
Dijamantni 13
Zagrijao tipkovnicu
Dijamantni 13


Female
Cancer Horse
Broj postova : 139
Godine : 33
Lokacija : bjelovar
Datum registracije : 31.07.2010

Što Najviše Cijenimo? Empty
PostajNaslov: Re: Što Najviše Cijenimo?   Što Najviše Cijenimo? I_icon_minitime19.05.11 12:22

svijet, svemir, prirodu.... I love you
[Vrh] Go down
mobile
VIP član
mobile


Male
Virgo Horse
Broj postova : 17288
Godine : 33
Datum registracije : 23.04.2011

Što Najviše Cijenimo? Empty
PostajNaslov: Re: Što Najviše Cijenimo?   Što Najviše Cijenimo? I_icon_minitime22.05.11 10:41

nista
[Vrh] Go down
slavena
Totalno relaxiran
slavena


Female
Libra Broj postova : 1510
Godine : 123
Lokacija : sever
Datum registracije : 26.02.2011

Što Najviše Cijenimo? Empty
PostajNaslov: Re: Što Najviše Cijenimo?   Što Najviše Cijenimo? I_icon_minitime13.06.11 21:06

Zivot! Što Najviše Cijenimo? 559126
[Vrh] Go down
Nenad
Zagrijao tipkovnicu
Nenad


Aries Snake
Broj postova : 132
Godine : 47
Datum registracije : 15.05.2010

Što Najviše Cijenimo? Empty
PostajNaslov: Re: Što Najviše Cijenimo?   Što Najviše Cijenimo? I_icon_minitime13.06.11 21:54

tako je slavena i da dodam i da sve sto u nasem zivotu dobro ucinimo drugom coveku ;)
[Vrh] Go down
http://www.maximumweb.info
mobile
VIP član
mobile


Male
Virgo Horse
Broj postova : 17288
Godine : 33
Datum registracije : 23.04.2011

Što Najviše Cijenimo? Empty
PostajNaslov: Re: Što Najviše Cijenimo?   Što Najviše Cijenimo? I_icon_minitime13.06.11 21:55

zivot i zene
[Vrh] Go down
slavena
Totalno relaxiran
slavena


Female
Libra Broj postova : 1510
Godine : 123
Lokacija : sever
Datum registracije : 26.02.2011

Što Najviše Cijenimo? Empty
PostajNaslov: Re: Što Najviše Cijenimo?   Što Najviše Cijenimo? I_icon_minitime13.06.11 22:10

Da li znaš da se tvoja pomoć drugima uvek vraća dvostruko?

Ponekad na ovo zaboravimo , u zurbi , u besu , u nasoj bahatosti , u... a ne bi trebalo. Što Najviše Cijenimo? 462401
[Vrh] Go down
mobile
VIP član
mobile


Male
Virgo Horse
Broj postova : 17288
Godine : 33
Datum registracije : 23.04.2011

Što Najviše Cijenimo? Empty
PostajNaslov: Re: Što Najviše Cijenimo?   Što Najviše Cijenimo? I_icon_minitime13.06.11 22:13

znam znam da se vraca dvostruko a ova poruka dole stvarno nebi trebalo ali zaista cerekalo
[Vrh] Go down
Nenad
Zagrijao tipkovnicu
Nenad


Aries Snake
Broj postova : 132
Godine : 47
Datum registracije : 15.05.2010

Što Najviše Cijenimo? Empty
PostajNaslov: Re: Što Najviše Cijenimo?   Što Najviše Cijenimo? I_icon_minitime13.06.11 23:35

slavena je napisao/la:
Da li znaš da se tvoja pomoć drugima uvek vraća dvostruko?

Ponekad na ovo zaboravimo , u zurbi , u besu , u nasoj bahatosti , u... a ne bi trebalo. Što Najviše Cijenimo? 462401
litlangel
[Vrh] Go down
http://www.maximumweb.info
LuckyM5
Ljubitelj foruma
LuckyM5


Female
Capricorn Horse
Broj postova : 3859
Godine : 45
Datum registracije : 25.10.2011

Što Najviše Cijenimo? Empty
PostajNaslov: Re: Što Najviše Cijenimo?   Što Najviše Cijenimo? I_icon_minitime19.11.11 11:44

Odanost
[Vrh] Go down
Mihica
Zagrijao tipkovnicu
Mihica


Female
Cancer Broj postova : 825
Godine : 143
Datum registracije : 28.03.2013

Što Najviše Cijenimo? Empty
PostajNaslov: Re: Što Najviše Cijenimo?   Što Najviše Cijenimo? I_icon_minitime13.12.13 21:33

slavena je napisao/la:
Zivot! Što Najviše Cijenimo? 559126
da, prvenstveno život  bravo 
[Vrh] Go down
Sumrak
VIP član
Sumrak


Male
Aquarius Horse
Broj postova : 33607
Godine : 57
Lokacija : šuma
Datum registracije : 31.03.2011

Što Najviše Cijenimo? Empty
PostajNaslov: Re: Što Najviše Cijenimo?   Što Najviše Cijenimo? I_icon_minitime29.09.14 1:19

kako stvari danas stoje, gotov ništa ne cijenimo, živimo kao da smo besmrtni i kao da samo mi i moje JA postojimo...a, nismo svjesni da smo samo zrno u pijesku zvani ljudstvo... kafa
[Vrh] Go down
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 173
Datum registracije : 21.01.2009

Što Najviše Cijenimo? Empty
PostajNaslov: Re: Što Najviše Cijenimo?   Što Najviše Cijenimo? I_icon_minitime29.09.14 11:05


lekter je napisao/la:
Zaista se pitam što zuji u glavama masa dok se njišu u ritmu ovih stihova.
Nista im ne zuji osim toga da je muzika fantasticna i i da se mogu derati i njihati do besvjesti ..a rijeci tih stihova mislim da nikom od njih ne dopire do mozga ..jer da dopire zamislili bi se i poceli nesto konkretno raditi da se to ne desava i da vise ne budemo mi krivci ....

lekter je napisao/la:
No za sada, odnosno do tada, bez ikakve uvrede - pod tim ne mislim ništa loše, ovce žive u poricanju, što i je osnova toga što ih čini ovcama.

Zarobiti život je zločin nezamislivih razmjera. Pa ipak, uprkos svemu, ova kriminalna politika je temelj svih današnjih politika širom plavog globusa.
I zasto bi se ko vrijedao na to jer zaista svi smo ovce poricemo sve oko sebe i blejimo i dalje ...i niko ne razmislja koliko su nas zarobili ..vezeli nam ruke i svi igramo kako nam oni sviraju iako nam je jako lose ..svi smo se prepustili da onom kako je tako je i ne moze drugacije a moglo bi biti i te kako drugacije al lakse je s vremena na vrijeme otic izderat se..iznjihat ..ispraznit i pricat mjesec dana kakao je lijepo bilo na koncertu a sve ostale probleme cuskat u stranu ono u stilu ja tu ne mogu nista ...tako da danas nioko ne cijeni ni svoj zivot i zivot svoje djece niti bilo sta drugo ...ako cijenimo zivot zasto dopustamo da zivimo zarobljeni od pojedinih politicara koji nam namecu kako da zivimo tj prezivljavamo ...
Lekter dobar osvrt bravo ne znam kako mi promakao Smile

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Što Najviše Cijenimo? Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
Nastasja Filipovna
Zagrijao tipkovnicu
Nastasja Filipovna


Female
Aquarius Dog
Broj postova : 311
Godine : 54
Datum registracije : 19.04.2015

Što Najviše Cijenimo? Empty
PostajNaslov: Re: Što Najviše Cijenimo?   Što Najviše Cijenimo? I_icon_minitime01.07.15 17:30

slobodu
[Vrh] Go down
Sumrak
VIP član
Sumrak


Male
Aquarius Horse
Broj postova : 33607
Godine : 57
Lokacija : šuma
Datum registracije : 31.03.2011

Što Najviše Cijenimo? Empty
PostajNaslov: Re: Što Najviše Cijenimo?   Što Najviše Cijenimo? I_icon_minitime25.10.15 21:34

slobodu misli...
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Što Najviše Cijenimo? Empty
PostajNaslov: Re: Što Najviše Cijenimo?   Što Najviše Cijenimo? I_icon_minitime05.09.16 11:39

Zdravlje
[Vrh] Go down
Sponsored content





Što Najviše Cijenimo? Empty
PostajNaslov: Re: Što Najviše Cijenimo?   Što Najviše Cijenimo? I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Što Najviše Cijenimo?
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Koliko cijenimo svoj zarađeni novac
» Baš volim....
» Što vas najviše pali kod žena
» Što vas najviše pali kod muškaraca
» Na našem forumu najviše je....

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Društvo i zabava :: Filozofija-
Forum(o)Bir: