Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Stižu nevidljivi televizori

Go down 
5 posters
Autor/icaPoruka
Gost
Gost




Stižu nevidljivi televizori Empty
PostajNaslov: Stižu nevidljivi televizori   Stižu nevidljivi televizori I_icon_minitime19.02.11 21:49

AGENCIJE - 19.02.2011 19:15

Stižu nevidljivi televizori Slitunain

NJUJORK - Televizori s "nevidljivim" ravnim ekranom koji se, kad je isključen, u potpunosti uklapa u interijer u kojem se nalazi, mogli bi se uskoro naći na tržištu.
Upravo ovakav koncept pod nazivom Loeve Invisio razvio je dizajner Majkl Friebe. Budućnost TV uređaja on vidi u čistoj i ravnoj površini bez okvira, koja se uklapa u skoro sva okruženja.
"Kao prvi od svoje vrste, Loeve Invisio je tehnička inovacija koja objedinjuje konvencionalnu LCD tehnologiju s posljednjom TOLED displej tehnologijom. Prethodno omogućava stvaranje vrlo kvalitetne slike s visokom reprodukcijom boja i raspona kontrasta", objašnjava autor.

izvor



[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 45
Datum registracije : 04.03.2009

Stižu nevidljivi televizori Empty
PostajNaslov: Re: Stižu nevidljivi televizori   Stižu nevidljivi televizori I_icon_minitime24.02.11 10:15

Vidjela sam reklamu za takav televizor. Mi još nismo ni do Plazme došli, a ni nemam neku preveliku želju da ju nabavimo, a kamoli za ovim tehnološkim čudom.
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Stižu nevidljivi televizori Empty
PostajNaslov: Re: Stižu nevidljivi televizori   Stižu nevidljivi televizori I_icon_minitime24.02.11 23:18

Tv praktički ni ne gledam, tako da mi nisu zanimljivi ni vidljivi ni nevidljivi uređaji.

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 173
Datum registracije : 21.01.2009

Stižu nevidljivi televizori Empty
PostajNaslov: Da, dobro vidite – prozirni televizor   Stižu nevidljivi televizori I_icon_minitime27.02.11 18:45

Stižu nevidljivi televizori ImgSizer

Koji je sljedeći korak u razvoju TV uređaja? Odgovor je prozirnost – nevidljivi ravni ekran koji se, kad je isključen, u potpunosti uklapa u interijer u kojem se nalazi.

Upravo ovakav koncept pod nazivom Loewe Invisio razvio je dizajner Michael Friebe. Budućnost TV uređaja vidi u čistoj i ravnoj površini bez okvira, koja pristaje gotovo svakom okruženju.

„Kao prvi od svoje vrste, Loewe Invisio je tehnička inovacija koja objedinjuje konvencionalnu LCD tehnologiju s posljednjom TOLED display tehnologijom. Prethodno omogućuje stvaranje vrlo kvalitetne slike s visokom reprodukcijom boja i raspona kontrasta“, objašnjava autor.

Definitivno IN!

Stižu nevidljivi televizori ImgSizer

Stižu nevidljivi televizori ImgSizer

izvor

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Stižu nevidljivi televizori Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
bodomiere
Ljubitelj foruma
bodomiere


Male
Sagittarius Horse
Broj postova : 3910
Godine : 33
Lokacija : Kaštel Sućurac
Datum registracije : 30.05.2010

Stižu nevidljivi televizori Empty
PostajNaslov: Re: Stižu nevidljivi televizori   Stižu nevidljivi televizori I_icon_minitime10.03.11 21:54

Kikica je napisao/la:
Mi još nismo ni do Plazme došli, a ni nemam neku preveliku želju da ju nabavimo, a kamoli za ovim tehnološkim čudom.

plazma je njesra,ako se već uzima takvo nešto onda uzet LCD tv plazmu nikako.ja preferiram radije katodni tv nego plazmu.to mi je struka pa zato znam Stižu nevidljivi televizori 765814
[Vrh] Go down
http://dzungla-forum.forumcroatian.com/
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 45
Datum registracije : 04.03.2009

Stižu nevidljivi televizori Empty
PostajNaslov: Re: Stižu nevidljivi televizori   Stižu nevidljivi televizori I_icon_minitime03.04.11 21:35

Pa moj muž ima istu struku, ja mu ne dam ni LCD niti Plasmu da kupi. Dosta para baca na onu Plasmu za rezanje metala Laughing Laughing
[Vrh] Go down
mobile
VIP član
mobile


Male
Virgo Horse
Broj postova : 17288
Godine : 33
Datum registracije : 23.04.2011

Stižu nevidljivi televizori Empty
PostajNaslov: Re: Stižu nevidljivi televizori   Stižu nevidljivi televizori I_icon_minitime27.04.11 7:40

e ovo je dobro
[Vrh] Go down
Sponsored content





Stižu nevidljivi televizori Empty
PostajNaslov: Re: Stižu nevidljivi televizori   Stižu nevidljivi televizori I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Stižu nevidljivi televizori
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Appleovi televizori tek krajem sljedeće godine?
» These New Puritans stižu u Tvornicu
»  U Hrvatsku stižu e-knjige
» Viroze stižu - kako se ponašati?
» Novi Windowsi 8 stižu 26. listopada

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Tehnologija :: Audio i video tehnika, mobilna telefonija :: Audio i video tehnika-
Forum(o)Bir: