Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Vidovitost i vidovnjaci

Go down 
2 posters
Autor/icaPoruka
cinnamon duckie
Totalno relaxiran



Female
Capricorn Broj postova : 1279
Godine : 124
Lokacija : u labirintu
Datum registracije : 11.10.2010

Vidovitost i vidovnjaci Empty
PostajNaslov: Vidovitost i vidovnjaci   Vidovitost i vidovnjaci I_icon_minitime10.01.11 16:14

Kratko i jasno- vjerujete li da postoje ljudi koji mogu predvidjeti događaje, i našu budućnost, ili je to za vas samo gomila gluposti?
Poznajete li možda nekoga takvoga i imate li iskustva s time?

Ja vjerujem da postoje ljudi koji imaju sposobnost vidjeti budućnost, ali iskustva nemam, pa ne mogu iz prve ruke o tome.
[Vrh] Go down
Aor
Početnik
Početnik



Capricorn Horse
Broj postova : 15
Godine : 33
Datum registracije : 16.01.2011

Vidovitost i vidovnjaci Empty
PostajNaslov: Re: Vidovitost i vidovnjaci   Vidovitost i vidovnjaci I_icon_minitime17.01.11 17:51

Vidovnjašstvom se ne smatra samo "pogodit kad će izbit rat", "kraj svijeta" il kad će se Simonica udat, kad će ko ispast s Farme, čim se bave trač babe.
Vidovnjaci se ne bave gledanjem stvari isključivo iz budućnosti, nego i iz prošlosti, sadašnjosti, sigurno mogu vidjeti "na daleko" (fenomen remote viewinga, ako je ko kad čuo) i još gomila stvari, jer imaju razvijen unutarnji vid, ili otvoreno treće oko (da, bukvalno OKO, iako se dotična pinealna žlijezda nalazi unutar mozga, veličine je zrna graha i aktivna kad spavamo, ima kapak koji se može otvoriti), razvijenu sposobnost empatije itd itd...
Sposobnost "viđenja" se može razviti i trenirati na razne načine.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Vidovitost i vidovnjaci Empty
PostajNaslov: Re: Vidovitost i vidovnjaci   Vidovitost i vidovnjaci I_icon_minitime11.07.15 10:38

pa  sad  da li vjerujem ne  znam, ali  ovaj  što je meni  slučajno   pogledao u dlan   jedan mladić   nije puno star  uzeo me  za dlan  i to sve slučajno  i sve mi   reko kako je  i bilo a nikad  ga nisam vidjela ni  čula   reko mi je da  kad sam bila malena   da sam  bila u bolnici,  da mi  se linije života  lome da sam nešto  grozno  pretrpila  i  da  me čeka  još  gore ali  da ču  se dignuti na  noge  padati  ču  opet  ali i da  ču se  dizati  ali  da  neću  dugo  živjeti   tako mi je reko, nešto će ti se  ružno desiti ili  promet ili  ćeš oboliti,spustio mi je ruku   i zagrlio me jako  i stisnuo   i nikad više  ga nisam vidjela  samo se okrenuo i  otišao
[Vrh] Go down
Sponsored content





Vidovitost i vidovnjaci Empty
PostajNaslov: Re: Vidovitost i vidovnjaci   Vidovitost i vidovnjaci I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Vidovitost i vidovnjaci
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Vidovitost

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Društvo i zabava :: Na rubu znanosti :: Ostale misterije-
Forum(o)Bir: