Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Kad tomato nadoplati kunu

Go down 
Autor/icaPoruka
Gost
Gost




Kad tomato nadoplati kunu Empty
PostajNaslov: Kad tomato nadoplati kunu   Kad tomato nadoplati kunu I_icon_minitime16.12.10 10:26

Stvar je ovakva, odete u trgovinu/trafiku, kupite Tomato karticu (oko 25kn). U tjeku je akcija ako te netko zove na Tomato dobijes 1kn za minutu poziva. Onda fino ako jos niste ostvarili free pozive sa TMobile-a (zbog kvara od 5 dana) fino kad Vam jave da imate free pozive, ubacite Tomato karticu u jedan mob, i sa TMobile zovete na Tomato i nabijate kune. Znaci racunica je ova:

2 dana imaju: 24x60min=2880min, iliti mozete u najboljem slucaju ako drzite mobitele na punjacu zaraditi skoro 3000kn na Tomato racunu. Fino zar ne?


P.S. Neprovjereno je da u isto vrijeme se moze imati 2 poziva pa da se racuna ili 2880x2=5760kn no to je jos neprovjerena informacija.


Vjerujem da od vas neki znaju, neki ne, tko zna super tko nezna moze probati i legalno dobiti koju kunu na mobitelu, imati ce vise para da cestita svima ovaj Bozic i Novu Godinu chirio

Ja sam nažalost moje besplatne minute potrošila a za ovo nisam znala...

izvor:
http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=1801188

http://www.njuskalo.hr/index.php?f_keywords=tomato+kartica&ctl=search2&advanced=1

EDIT: nemojte zaboraviti da na Tomatu morate aktivirati uslugu "NA TUĐI RAČUN" da bi ostvarili nadoplatu od 1 kn po minuti primljenog poziva.


Zadnja promjena: GricGric; 16.12.10 10:41; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 45
Datum registracije : 04.03.2009

Kad tomato nadoplati kunu Empty
PostajNaslov: Re: Kad tomato nadoplati kunu   Kad tomato nadoplati kunu I_icon_minitime16.12.10 10:31

E bemu miša Gric..pa kada nas varaju na sve moguće načine..nitko više nikome ne vjeruje ništa..a pogotovo kada je rijeć o nečem jako povoljnom ili đabe. zaboravio
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Kad tomato nadoplati kunu Empty
PostajNaslov: Re: Kad tomato nadoplati kunu   Kad tomato nadoplati kunu I_icon_minitime16.12.10 10:42

Istina, ja kad sam imala ta besplatna dva dana, stalno sam provjeravala stanje na računu, sve sam čekala gdje je kvaka, ali nije je bilo cerekalo
[Vrh] Go down
Sponsored content





Kad tomato nadoplati kunu Empty
PostajNaslov: Re: Kad tomato nadoplati kunu   Kad tomato nadoplati kunu I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Kad tomato nadoplati kunu
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Tehnologija :: Audio i video tehnika, mobilna telefonija :: Mobilna telefonija-
Forum(o)Bir: