Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Koliko je Chrome zapravo brz

Go down 
2 posters
Autor/icaPoruka
Bobić
Ljubitelj foruma
Bobić


Male
Broj postova : 3373
Datum registracije : 29.07.2010

Koliko je Chrome zapravo brz Empty
PostajNaslov: Koliko je Chrome zapravo brz   Koliko je Chrome zapravo brz I_icon_minitime12.12.10 11:09

Koliko je Chrome zapravo brz Chromechamp

Iako su JavaScript benchmark testovi potvrdili da je poslednja verzija Google-ovog Chrome-a brža nego kada su u pitanju ranija izdanja, ovaj pretraživač jedva da je bolji od svojih prethodnika na osnovu drugih izvršenih testiranja.
Google je početkom tjedna najavio novu optimizacijsku tehnologiju koja nosi naziv „Crankshaft“ koja je dodata Chrome-ovom V8 JavaScript engine-u za renderovanje i za koju se navodi da značajno povećava performanse pretraživača.
Google-ovi inženjeri tvrde da je na taj način brzina povećana za čitavih 50% što drugi testovi opovrgaju pa se postavlja pitanje da li je Chrome zaista brz kako se navodi.

Dal ce opet biti resla se brda a rodio se mis,,,
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 45
Datum registracije : 04.03.2009

Koliko je Chrome zapravo brz Empty
PostajNaslov: Re: Koliko je Chrome zapravo brz   Koliko je Chrome zapravo brz I_icon_minitime12.12.10 14:51

Ma joj meni je to sve jako slično..ta brzina od pola sekunde i manje meni ne znaći puno. Bed mi je kada ima virus u kompu pa me zahebaje..ali koliko je Explorer briži ili sporiji od Croma ili obrnuto...ne zamaram se time previše zaboravio
[Vrh] Go down
 
Koliko je Chrome zapravo brz
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Koliko je zapravo učinkovita »tableta za dan poslije«?
» Test: koliko ste bliski, koliko dobro poznajete svoga partnera
» Što je zapravo potopilo Titanic
» Tipkovnica koja je zapravo PC!
» Dobro, što je on zapravo htio reći tim SMS-om?

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Tehnologija :: Informatička tehnologija :: Informatičke vijesti i zanimljivosti-
Forum(o)Bir: