Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Dr. Abigail Tyler

Go down 
Autor/icaPoruka
Sasa
Početnik
Početnik



Male
Aries Tiger
Broj postova : 4
Godine : 38
Lokacija : Reggio Emilia, Italia
Datum registracije : 10.12.2010

Dr. Abigail Tyler  Empty
PostajNaslov: Dr. Abigail Tyler    Dr. Abigail Tyler  I_icon_minitime10.12.10 6:16

Za pocetak pozdrav svima! Unaprijed se ispricavam za gramaticke pogreske...
Nadam se da ce postojati dovoljno ljudi na forumu koji ce mi pomoci u razumjevanju slucaja Dr. Abigail Tyler, koji se dogodio u Listopadu 2000 god. u malom gradicu na Aljasci...
Dr. Abigail Tyler je inace bila Psihoterapeutkinja u kao i njezin muz koji se navodno ubio, sto je upitno...
Uglavnom, ostala je bez kceri, koja ni dan danas nije pronadena.
Dr. Abigail Tyler 10 godina poslije je smijestena negdije u SAD-u u psihijatriskoj bolnici na lijecenju... Snimila je vise od 60 sati dokaznih materijala koji upucuju na brutalnosti Izvanzemaljske kvazi inteligencije... Slucaj je zatvoren a monogi akteri samog dogadaja tog malenog Gradica ne zele pricati o tome... Na isto imenu temu je i sniljen Film The Fourh Kind u kojem glumi Mila Jovovic... U samom Filmu su prikazani neki od materijala koje je snimila Dr. Abigail Tyler...
Pitanje je dali vijerovati ili ne....
[Vrh] Go down
Sasa
Početnik
Početnik



Male
Aries Tiger
Broj postova : 4
Godine : 38
Lokacija : Reggio Emilia, Italia
Datum registracije : 10.12.2010

Dr. Abigail Tyler  Empty
PostajNaslov: Re: Dr. Abigail Tyler    Dr. Abigail Tyler  I_icon_minitime11.12.10 9:37

Stvar da bude gora... Na internetu se tesko moze naci bilo kakva konkretna informacija.... Pitanje sad: Mislim da na forumu postoje ljudi koji su zainteresirani za sirenje istine u vezi Ufo fenomena ali pitanje koliko takvih fenomen je istinit jer Dr. Abigail Tyler je zabiljezila preko 65 minuta snimki koje tocno indiciraju na postojanje vise sile... Proviejrio sam vise foruma i tesko je naci bilo kakve price o tome zasto je ta tema toliko zapostavljena... Zanimaju me konkretne informacije ili Web adrese gdije se moze naci vise iformacija molio bih da ako bilo ko zna da mi prosliedi hvala unaprijed....
[Vrh] Go down
 
Dr. Abigail Tyler
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Abigail Van Buren - citati
» Steven Tyler u 'Američkom idolu' jer je zaljubljen u J. Lo

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Društvo i zabava :: Na rubu znanosti :: Bliski susreti-
Forum(o)Bir: