Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Srbija osvojila Davis Cup

Go down 
2 posters
Autor/icaPoruka
Nesreča
Totalno relaxiran
Nesreča


Scorpio Horse
Broj postova : 2572
Godine : 33
Datum registracije : 02.11.2010

Srbija osvojila Davis Cup Empty
PostajNaslov: Srbija osvojila Davis Cup   Srbija osvojila Davis Cup I_icon_minitime06.12.10 18:55

Srbija osvojila Davis Cup Tipsarevic_djokovic_Davis_cup_srbija

FRANCUZI su priznali uglas: Srbija je zasluženo osvojila Davis Cup. Iako su, nakon drugog dana finala u beogradskoj Areni, gosti imali 2:1...

No, u nedjelju nisu osvojili ni jedan set. Najprije je Novak Đoković svladao Gaëla Monfilsa sa 6:2, 6:2, 6:4, a onda se Viktor Troicki jednako lako obračunao s Michaelom Llodrom i pobijedio ga sa 6:2, 6:2, 6:3. Iako su za posljednji singl izbornici Bogran Obradović i Guy Forget još na ždrijebu prijavili Janka Tipsarevića i Gillesa Simona, koji su obojica i igrali prvog dana, na teren su u dvoboju odluke izašli Troicki i Llodra.

"Izgubio sam od boljeg igrača u tom meču. Jednostavno je tako. Jako smo razočarani, ali ovaj poraz neće poništiti sve dobro što smo napravili ove godine u Davis Cupu. Dobio sam svih šest prethodnih mečeva ove godine u Davis Cupu, ali protiv Troickog nisam mogao pronaći prava rješenja na terenu. Od prvog do zadnjeg poena je bio bolji. Svejedno možemo biti ponosni i vratiti se kući visoko uzdignutih glava. Mi smo i u pobjedama i u porazima jedinstveni, pobjeđujemo i gubimo kao momčad u ovome natjecanju. Mislim da smo pokazali svoju veličinu usprkos izgubljenom finalu", komentirao je Llodra.

Gaël Monfils također je priznao zasluženu pobjedu domaćina.

"Dali smo naš maksimum. Razočarani smo, ali Srbija je bila jača od nas. Mladi smo i možemo biti jaki u Davis Cupu i u godinama pred nama, pogotovo kada se u momčad vrate Jo-Wilfried Tsonga i Julien Benneteau, tada ćemo biti još jači."

Francuski navijači svakako imaju temu za raspravu. Izbornik Guy Forget postavio je u petom meču Michaela Llodru, koji još nikada nije igrao protiv Troickog, dok je Gilles Simon, koji je bio predviđen za peti meč, tukao Troickog u sva četiri prethodna meča.

No, Simon se nije dao navući na zločeste komentare naspram svog izbornika zbog te odluke.

"Uvijek je lako biti pametan nakon bitke. Guy je izbornik i on je donio odluku za koju je vjerovao da je ispravna, ja to poštujem. Kod rezultata 2:2 se znalo da će jedna momčad na kraju uživati u velikoj pobjedi, a druga biti jako razočarana. Nažalost, nas je zadesilo ovo drugo, ali se svejedno nemamo čega sramiti, možemo biti ponosni", zaključio je Simon.

index.hr
[Vrh] Go down
Dusan
Ljubitelj foruma
Dusan


Male
Pisces Pig
Broj postova : 5696
Godine : 29
Lokacija : Relax Forum
Datum registracije : 10.09.2010

Srbija osvojila Davis Cup Empty
PostajNaslov: Re: Srbija osvojila Davis Cup   Srbija osvojila Davis Cup I_icon_minitime06.12.10 19:19

https://www.youtube.com/watch?v=3kqCC_PVukg
hahaa xD Sisanje palo Smile
[Vrh] Go down
http://www.relax-forum.com
 
Srbija osvojila Davis Cup
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Sjajna Kim Klajsters osvojila Australijan open!
» Južnokorejka osvojila svih 14 svjetskih vrhova
» Krauthakerova desertna graševina osvojila tržište Britanije
» Hrvatska turistička zajednica u Berlinu osvojila turistički Oscar sa "Oda radosti"
» CROAUTO 2011: Titulu je osvojila Alfa Giulietta! Pogledajte poredak!

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Sport, automobilizam i navijači :: Sport :: Tenis-
Forum(o)Bir: