Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Odnosi sa susjedima...

Go down 
+12
vladex
Gracija...
Antonio
Kikica
DjBjelovarcanin
mea
Blizanka
Bonnie
DaRkAnGeL
DJ Tea
Goran
D_DoLL
16 posters
Go to page : 1, 2  Next
Autor/icaPoruka
Gost
Gost




Odnosi sa susjedima... Empty
PostajNaslov: Odnosi sa susjedima...   Odnosi sa susjedima... I_icon_minitime01.01.09 22:32

Kakvi su vaši odnosi sa susjedima?
Jeste li međusobno dobri ili ste posvađani na nož? Laughing
[Vrh] Go down
D_DoLL
Zagrijao tipkovnicu
D_DoLL


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 356
Godine : 34
Datum registracije : 18.11.2008

Odnosi sa susjedima... Empty
PostajNaslov: Re: Odnosi sa susjedima...   Odnosi sa susjedima... I_icon_minitime01.01.09 23:06

Ja svoje susjede ni ne poznam.. silent
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Odnosi sa susjedima... Empty
PostajNaslov: Re: Odnosi sa susjedima...   Odnosi sa susjedima... I_icon_minitime01.01.09 23:07

pa kako to?
friško doseljena ili nešto drugo?
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Odnosi sa susjedima... Empty
PostajNaslov: Re: Odnosi sa susjedima...   Odnosi sa susjedima... I_icon_minitime01.01.09 23:09

ja sam sa svojim susjedima O.K
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Odnosi sa susjedima... Empty
PostajNaslov: Re: Odnosi sa susjedima...   Odnosi sa susjedima... I_icon_minitime01.01.09 23:10

i ja sam sa svojim susjedima ok..pozdravimo se kada se vidimo, popričamo o svemu i svačemu....
[Vrh] Go down
D_DoLL
Zagrijao tipkovnicu
D_DoLL


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 356
Godine : 34
Datum registracije : 18.11.2008

Odnosi sa susjedima... Empty
PostajNaslov: Re: Odnosi sa susjedima...   Odnosi sa susjedima... I_icon_minitime01.01.09 23:13

korny je napisao/la:
pa kako to?
friško doseljena ili nešto drugo?

Ne. Jednostavno se ne fermamo.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Odnosi sa susjedima... Empty
PostajNaslov: Re: Odnosi sa susjedima...   Odnosi sa susjedima... I_icon_minitime01.01.09 23:16

danira_d_doll je napisao/la:
korny je napisao/la:
pa kako to?
friško doseljena ili nešto drugo?

Ne. Jednostavno se ne fermamo.
:jawdrop:
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Odnosi sa susjedima... Empty
PostajNaslov: Re: Odnosi sa susjedima...   Odnosi sa susjedima... I_icon_minitime01.01.09 23:38

Ja i moj komšija smo si super ... onako se svako malo zadere "Jel' ti zima?" ako je zima ili "Jel' ti teplo?" ako je ljeto lol! ...fakat sa svim susjedima imam dobre odnose cerekalo
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Odnosi sa susjedima... Empty
PostajNaslov: Re: Odnosi sa susjedima...   Odnosi sa susjedima... I_icon_minitime01.01.09 23:39

tana je napisao/la:
Ja i moj komšija smo si super ... onako se svako malo zadere "Jel' ti zima?" ako je zima ili "Jel' ti teplo?" ako je ljeto lol! ...fakat sa svim susjedima imam dobre odnose cerekalo
lol! Laughing
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Odnosi sa susjedima... Empty
PostajNaslov: Re: Odnosi sa susjedima...   Odnosi sa susjedima... I_icon_minitime01.01.09 23:43

kod mene u ulici 60% su ljudi iz vana tak da ih vidim uglavnom ljeti, a s ostalim sam ok.... Smile
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Odnosi sa susjedima... Empty
PostajNaslov: Re: Odnosi sa susjedima...   Odnosi sa susjedima... I_icon_minitime04.01.09 15:27

S nekima sam u super odnosima, neke ne mogu podnijeti, ali sa svima razgovaram.

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Gost
Gost




Odnosi sa susjedima... Empty
PostajNaslov: Re: Odnosi sa susjedima...   Odnosi sa susjedima... I_icon_minitime04.01.09 15:42

A zašto ih ne možeš podnjeti ako se smije znat?
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Odnosi sa susjedima... Empty
PostajNaslov: Re: Odnosi sa susjedima...   Odnosi sa susjedima... I_icon_minitime04.01.09 17:06

Zbog njihovih nekih karakternih mana i loših navika. :;):

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Gost
Gost




Odnosi sa susjedima... Empty
PostajNaslov: Re: Odnosi sa susjedima...   Odnosi sa susjedima... I_icon_minitime04.01.09 17:08

Moji susjedi i ja smo si super... Smile
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Odnosi sa susjedima... Empty
PostajNaslov: Re: Odnosi sa susjedima...   Odnosi sa susjedima... I_icon_minitime05.01.09 21:36

Pa to je divno Kate! Smile hoping

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Gost
Gost




Odnosi sa susjedima... Empty
PostajNaslov: Re: Odnosi sa susjedima...   Odnosi sa susjedima... I_icon_minitime05.01.09 21:37

Goran je napisao/la:
Zbog njihovih nekih karakternih mana i loših navika. :;):

koje su to loše navike?
ako se smije znati....jer nemam takve susjede pa ne znam....
neznam
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Odnosi sa susjedima... Empty
PostajNaslov: Re: Odnosi sa susjedima...   Odnosi sa susjedima... I_icon_minitime05.01.09 22:44

Umišljenost, zloba, tračanje, urlanje pri njihovim svađama da ulica ori itd.

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
D_DoLL
Zagrijao tipkovnicu
D_DoLL


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 356
Godine : 34
Datum registracije : 18.11.2008

Odnosi sa susjedima... Empty
PostajNaslov: Re: Odnosi sa susjedima...   Odnosi sa susjedima... I_icon_minitime06.01.09 12:52

Goran je napisao/la:
Umišljenost, zloba, tračanje, urlanje pri njihovim svađama da ulica ori itd.

E takvi su i moji.. pogotovo tračeri.. onak, omg.. tko je s kim, di, zašto, kako.. mislim - get a life.. zato ih ni ne fermam.. ionak su okolo mene svi iznad 60..
[Vrh] Go down
DJ Tea
Početnik
Početnik
DJ Tea


Female
Libra Monkey
Broj postova : 42
Godine : 31
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 18.12.2008

Odnosi sa susjedima... Empty
PostajNaslov: Re: Odnosi sa susjedima...   Odnosi sa susjedima... I_icon_minitime06.01.09 15:31

moji susjedi su super..većinom sve mladi ljudi..i imaju mnogo razumijevanja..u ulici ima jako puno male djece..tako da buka i deranje nije strano.. :P svi pričamo i baš nam je super... :P :P
[Vrh] Go down
DaRkAnGeL
Zagrijao tipkovnicu
DaRkAnGeL


Female
Scorpio Buffalo
Broj postova : 561
Godine : 38
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 07.10.2008

Odnosi sa susjedima... Empty
PostajNaslov: Re: Odnosi sa susjedima...   Odnosi sa susjedima... I_icon_minitime07.01.09 0:23

imam ja svakavih onih super, onih na bok bok i onih kojima bi najradije vratom zakrenula :oblak:
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Odnosi sa susjedima... Empty
PostajNaslov: Re: Odnosi sa susjedima...   Odnosi sa susjedima... I_icon_minitime07.01.09 10:57

susjedi hmm... ak mi ne nestane srebrnina i ak mi cvijeće ne uvene dok me nema doma...onda su dobri... Smile
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Odnosi sa susjedima... Empty
PostajNaslov: Re: Odnosi sa susjedima...   Odnosi sa susjedima... I_icon_minitime07.01.09 21:44

Goran je napisao/la:
Umišljenost, zloba, tračanje, urlanje pri njihovim svađama da ulica ori itd.

aha...
dobro da moji nisu takvi....ipak, živim u malenom mjestu, pa se svi dobro slažemo.. Smile
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Odnosi sa susjedima... Empty
PostajNaslov: Re: Odnosi sa susjedima...   Odnosi sa susjedima... I_icon_minitime26.01.09 0:37

Nije to bitno jel mjesto veliko ili malo, bitno je kakav karakter ljudi imaju.

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Bonnie
Ljubitelj foruma
Bonnie


Female
Taurus Tiger
Broj postova : 3003
Godine : 37
Datum registracije : 25.11.2008

Odnosi sa susjedima... Empty
PostajNaslov: Re: Odnosi sa susjedima...   Odnosi sa susjedima... I_icon_minitime26.01.09 0:43

na jednoj adresi odlično susjedstvo, jest da ih previše zanima što drugi rade, al barem ne tračaju okolo,a na drugoj koma i da me previša zanima što pričaju okolo odavno bi otišla
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Odnosi sa susjedima... Empty
PostajNaslov: Re: Odnosi sa susjedima...   Odnosi sa susjedima... I_icon_minitime26.01.09 0:49

Odlično je kad imaš dvije adrese! cheers

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Sponsored content





Odnosi sa susjedima... Empty
PostajNaslov: Re: Odnosi sa susjedima...   Odnosi sa susjedima... I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Odnosi sa susjedima...
[Vrh] 
Stranica 1 / 2.Go to page : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Kakav je vaš odnos sa susjedima?
» Ugodni odnosi
» Međuljudski odnosi
» Spin (Odnosi s javnošću)
» Koliko politički odnosi među državama utječu na vaš izbor destinacije za odmor i putovanje?

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Društvo i zabava :: Obitelj, dom, kultura življenja :: Obitelj i prijatelji :: Brak, obitelj i prijatelji-
Forum(o)Bir: