Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Jelušić: Cilj mi je vratiti se u svjetski vrh

Go down 
2 posters
Autor/icaPoruka
Nesreča
Totalno relaxiran
Nesreča


Scorpio Horse
Broj postova : 2572
Godine : 33
Datum registracije : 02.11.2010

Jelušić: Cilj mi je vratiti se u svjetski vrh Empty
PostajNaslov: Jelušić: Cilj mi je vratiti se u svjetski vrh   Jelušić: Cilj mi je vratiti se u svjetski vrh I_icon_minitime09.11.10 21:33

Jelušić: Cilj mi je vratiti se u svjetski vrh GetImage

Pred nastavak skijaške sezone i odlaska u Finsku, odnosno SAD, pred novinare je izašla najbolja hrvatska skijašica Ana Jelušić koja je ponovila da joj je glavni cilj ove sezone povratak među najbolje slalomašice svijeta
Nakon pauze hrvatska skijaška ekspedicija nastavlja s natjecanjima u Svjetskom kupu. Očekuju je utrke u finskom Leviju te Aspenu, a svoja očekivanja s novinarima je podijelila Ana Jelušić.

'Odlično sam odradila pripreme. Bili smo u Argentini, i tu smo odradili dobar posao. Nakon skoro devet godina promijenila sam skije, a cilj mi je vratiti se među sedam slalomašica svijeta. Prošle dvije sezone nisu bile na razini očekivanja, što ne znači da su bile loše, ali želim ići naprijed i napredovati. Jedva čekam nastup u Leviju da vidim gdje sam i kako sam radila proteklo vrijeme, a i jako volim tu utrku', kazala je Ana Jelušić koja će u ovoj sezoni nastupati na skijama Elana.

Nakon Levija, Ana putuje na američku turneju, a u Lovelandu će trenirati uoči nastupa na utrci Svjetskog kupa u Aspenu.

'Ana je još uvijek naša najbolja skijašica, a ja sam uvjeren da se može vratiti u svjetski vrh u slalomu, odnosno među sedam najboljih slalomašica svijeta. Naravno, uvijek ponavljam, samo da ne bude ozljeda i bolesti', izjavio je direktor alpskih reprezentacija Vedran Pavlek, dodajući da Hrvatski skijaški savez ulazi u novo četverogodišnje razdoblje koje će završiti Zimskim olimpijskim igrama u Sočiju 2014.

'Kreće novi olimpijski ciklus i očekujem da na ZOI-ju u Sočiju imamo deset predstavnika', tvrdi Pavlek.

Iako ne putuje na otvorenje slalomske sezone u finskom Leviju sljedeći vikend te nakon toga na američku turneju, mlada Tea Palić se nada dobrim rezultatima ove sezone.

'Pripreme su prošle dobro, a za mene je najveći cilj Svjetsko juniorsko prvenstvo, popravljanje FIS bodova te postupno približavanje Svjetskom kupu. Sezonu ću započeti utrkama Europskog kupa u Norveškoj, a poslije ćemo vidjeti', kazala je Palić.

tportal
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 45
Datum registracije : 04.03.2009

Jelušić: Cilj mi je vratiti se u svjetski vrh Empty
PostajNaslov: Re: Jelušić: Cilj mi je vratiti se u svjetski vrh   Jelušić: Cilj mi je vratiti se u svjetski vrh I_icon_minitime09.11.10 21:35

Ma kog briga što je njoj cilj. Svi ti sportaši me baš živicraju.glavom u zid
[Vrh] Go down
 
Jelušić: Cilj mi je vratiti se u svjetski vrh
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» CILJ - mudre misli i citati
» Može li se vratiti iz mrtvih??
» Je li se moguce vratiti iz smrti?
» "Još uvijek mogu vratiti broj 1"
» Većina putnika će se danas vratiti kući

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Sport, automobilizam i navijači :: Sport :: Zimski sportovi-
Forum(o)Bir: