Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Što posteljina govori o vama

Go down 
2 posters
Autor/icaPoruka
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 45
Datum registracije : 04.03.2009

Što posteljina govori o vama Empty
PostajNaslov: Što posteljina govori o vama   Što posteljina govori o vama I_icon_minitime10/23/2010, 14:34

Što posteljina govori o vama Posteljina_ss

Krevet može biti ogledalo karaktera; neki više uživaju u usklađenim bojama i urednom krevetu, a neki žele nešto sasvim drugo.
Je li vam važno da je krevet pospremljen, a boje jastučnica i plahte usklađene? Ili se najbolje osjećate kada se legnete u krevet kakav ste ostavili kada ste se ujutro probudili? Saznajte što vaša posteljina govori o vama:

Minimalizam
Ako se i u spavaćoj sobi vodite uzrečicom "manje je više", vjerojatno je da ste osoba otvorena duha i širokih pogleda na svijet. Posteljina odražava vašu mirnoću i nekompliciran stav. Vrlo ste direktni i ne sramite se otvoreno pokazati što vam je na umu.

Udobnost
Ako ste sve podredili fizičkoj i emocionalnoj udobnosti, osjećajna ste i lojalna osoba. U životu su vam najvažnija prijateljstva i bliski odnosi s ljudima, a materijalne stvari su vam u drugom planu.

Ženstvenost
Ženstven krevet sugerira da žudite za maženjem, a ukoliko imate i šarenu posteljinu otvorena ste osoba koja se najbolje osjeća kada je u centru pozornosti.

Svaštara
Nepospremljen krevet s posteljinom u najrazličitijim stilovima sugerira da ste neorganizirani, ali i da ne patite za detaljima. Spontani ste i ne smeta vam ako vam se boja jastučnice ne slaže s bojom plahte.
Što posteljina govori o vama Shutterstock_posteljina
Metro-portal.hr

_______________________________
A svašta što sada da gledam kada stavljam plahtu kakva mi je boja jastučnica..joooj Laughing
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Što posteljina govori o vama Empty
PostajNaslov: Re: Što posteljina govori o vama   Što posteljina govori o vama I_icon_minitime10/23/2010, 14:46

Pa ja baš na to pazim ne samo da mora odgovarat boja nego se mora slagat i sa zavjesama Laughing tak da kupujem samo posteljinu boje breskve looool
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 45
Datum registracije : 04.03.2009

Što posteljina govori o vama Empty
PostajNaslov: Re: Što posteljina govori o vama   Što posteljina govori o vama I_icon_minitime10/23/2010, 15:07

Jaooo ja ne..bitno mi je da miriše i da je čista..koje boje je koji komad ne gledam. Jedino pazim baš da ne stavim crvenu jastučnicu,a zeleni pokrivač ..ali ovako ne tangiram boje previše Laughing
[Vrh] Go down
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 174
Datum registracije : 21.01.2009

Što posteljina govori o vama Empty
PostajNaslov: Re: Što posteljina govori o vama   Što posteljina govori o vama I_icon_minitime10/23/2010, 15:18

Ja isto volim da mi se sve slaze ...ne volim vidjeti posteljinu ..koja nide veze nema ni sa cim ..tj carsaf jedne boje jastucnice druge ..a slifer trece ... .. kad kupujem posteljinu uvijek moram kupiti dodatne jastucnice jer u posteljini ne dobijes dvije ..i uvijek kombinujem ako je posteljina sarena kupim jastucnicu i carsaf jednobojne tj boju koja ce se slagati sa sliferom i jastucnicom ..tako uvijek pravim kombinacije ...volim igru lijepih boja pa taman to bila i posteljina..

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Što posteljina govori o vama Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
Sponsored content





Što posteljina govori o vama Empty
PostajNaslov: Re: Što posteljina govori o vama   Što posteljina govori o vama I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Što posteljina govori o vama
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Što vaš sat rođenja govori o vama?
» Što podznak govori o vama?
» Što vaš potpis govori o vama?
» Šta dan rođenja govori o vama?
» Numerologija – što vaše ime govori o vama?

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Društvo i zabava :: Obitelj, dom, kultura življenja :: Dom :: Interijer :: Spavaća soba-
Forum(o)Bir: